Ющенко думає, що Тимошенко пройде через три берези

П'ятниця, 13 травня 2005, 14:33
Президент України Віктор Ющенко переконаний, що уряду вдасться відвести Україну від економічних ризиків.

Про це він сказав на прес-конференції у п'ятницю в Українському домі.

Ющенко похвалив соціальну політику уряду, сказавши, що "на будь-якій аудиторії готовий відстоювати, що вона є професійною".

"Ми підняли пенсійний фонд з дефіцитом 17 мільярдів. Взяли повний об'єм зобов'язань. Більше ніхто не скаже, що пенсія не відповідає прожитковому мінімуму. Ми дали ясну відповідь, починаючи від народження дитинки, багатодітної родини, сиротинців, ми не підняли жодну програму менше ніж в три рази", - зазначив президент.

Водночас Ющенко наголосив, що завданням сьогоднішнього дня є уникнути економічних ризиків, які можуть виникнути при такій соціальній політиці. "Я впевнений, що якщо в уряді сидять професіонали, вони знайдуть шлях, як пройти між цими трьома березами", - додав він.

На питання, чи Ющенко-революціонер відрізняється від Ющенка-президента, він сказав, що президентство зобов'язує бути прагматичним.

"Це інша робота. Коли говоримо про Майдан, головна мета була донести нації, що свої права треба захистити через зміну влади. Що нам треба, щоб голос людини став суттю верховенства права. Я радий, що українська нація встала з колін – це інші люди з іншим характером поведінки. Ви бачите, як Україну заповажали за той крок, який зробив народ. Це могла зробити лише велика нація", - зазначив Ющенко.

"Робота президента набагато прагматичніша. Ти розумієш, які очікування людей, вони хочуть, щоб бутерброд був увечері товщий, щоб те, що говорилося на Майдані, перелилося в кишеню, і треба думати як цю надію наповнити", - додав він.

Ющенко відзначив, що пункт номер один у проведенні змін – це кадрова політика.

"За останні місяці ми призначити більше 18 тисяч чиновників. За 14 років таке ніколи не робилося - або комуністи міняли комуністів, або вони успадковувалося. Безумовно, тут є певні шоки, але цю роботу ми в цілому зробили", - додав президент.

"Я сказав, що не залишу жодного старого чиновника на рівні адміністрацій – не тому, що він працює невдало, а через принцип, бо ми обіцяли на Майдані, і це було надією людей", - наголосив він.

"Українська правда"


Усі новини...