Освіту Зварича ставлять під сумнів і за кордоном

П'ятниця, 13 травня 2005, 17:58
Скандалу навколо українського міністра юстиції Романа Зварича присвячують матеріали провідні видання світу.

Пошукові системи всесвітньої глобальної мережі Інтернет, такі як "Google", "Yahoo" та інші видають від кількох сотень до кількох тисяч цитувань на варіації теми "Міністр юстиції не має магістерської освіти" ("Ukraine Justice Minister Has No Master's").

Зокрема, починаючи від 10 травня матеріали на цю тему були оприлюднені у таких всесвітньо відомих медіа та їх електронних аналогах як "The Herald", "The New York Times", CNN, "The Economist", "The Washington Post", Associated Press, "The Greatest Canadian", "The News & Observer", "Las Vegas Sun", Yahoo News, а також інших рейтингових у своїх країнах засобах масової інформації як "Boston News", "The Cincinnati Post" та ін.

Зокрема, газети "The Washington Post", "The New York Times" та інші видання акцентують увагу не лише на зізнанні міністра юстиції про відсутність у нього ступеню магістра.

Але й, з посиланням на розслідування, проведене агенцією Associated Press, повідомляють дані, що розбігаються з останніми заявами, зробленими українським міністром щодо своєї біографії 10 травня цього року на спеціальній прес-конференції.

Так, повідомляючи про здобуття українським міністром вищої освіти в Манхеттен-коледжі (Manhattan College), який Зварич охарактеризував як один з "найкращих вузів", видання називають цей навчальний заклад "невеликою школою гуманітарних мистецтв" ("a small liberal arts school").

Цитується також твердження Зварича про те, що він був викладачем в Нью-Йоркскому університеті з 1985 до 1991.

На противагу якому наводиться інформація, надана цим навчальним закладом, про те, що Зварич був лише частково зайнятим додатковим лектором в Школі продовження та підвищення кваліфікації Нью-Йоркського Університету ("Zvarych was only a part-time adjunct lecturer at NYU's School of Continuing and Professional Studies"). Вказуються також інші терміни цієї роботи - з вересня 1989 до 31 травня 1992 року.

УНІАН
powered by lun.ua