На Луганській конференції партії Ющенка відбувся скандал

Субота, 14 травня 2005, 16:02
Семеро членів Старобельської районної організації партії "Народний союз Наша Україна" залишили ряди партії на знак протесту проти недопущення на установчу конференцію Луганської обласної партійної організації.

На конференцію, що відбулася у суботу у Луганську, не були допущені більше двох десятків рядових членів партії, низка керівників обласних організацій, що входили в коаліцію "Сила народу", близько десяти журналістів.

На знак протесту "проти недемократичних принципів побудови НСНУ", 7 осіб, які вийшли з партії, поширили відкритий лист до президента Віктора Ющенка. Його зачитав на сходах Луганського драмтеатру, де проходила конференція, колишній член НСНУ Володимир Віннік.

Автори листа обвинуватили в авторитаризмі і нетерпимості колишнього керівника Луганського обласного передвиборчого штабу Ющенка, а тепер голови Луганської облдержадміністрації Олексія Данилова.

Як відзначається у зверненні до президента, в області спостерігається "реальна загроза реставрації старого режиму, що перефарбувався у жовтогарячий колір, режиму тепер під прапором НСНУ".

Під час конференції головою обласної організації НСНУ був обраний Андрій Нєдовєсов - в.о. першого заступника голови Луганської облдержадміністрації, за якого проголосувала переважна більшість учасників конференції.

Перший заступник голови Державної податкової адміністрації України Микола Катеринчук, який представляв Нєдовєсова, охарактеризував його як людину, "здатну повести партію на виборах 2006".

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Партія Ющенка зустріла журналістів спецназом
powered by lun.ua