Тимошенко заважають люди Кучми, а Пинзеник бачить, як ростуть діти колег

Неділя, 15 травня 2005, 15:53
Прем'єр Юлія Тимошенко заявляє про спротив у провадженні реформ з боку представників команди Леоніда Кучми.

"Спротив іде колосальний від старої команди Кучми", - сказала Тимошенко журналістам під час відвідин Пирогова разом з половиною міністрів.

За словами Тимошенко, це ті, "хто хотів би Україну і в подальшому бачити під дахом старої влади".

"Однак з усім цим ми впораємося. Те, що сьогодні владу тренують, хочуть поставити її на місце, в тому числі власники великих підприємств, люди, які в Україні живуть, працюють, видобувають нафту в Росії, але хочуть робити все що заманеться – так не буде", - сказала вона.

Тимошенко також розповіла про успіхи перших ста днів уряду, які виповнюються у неділю, 15 травня.

"Скажіть, чи є хоч одна країна в світі, де міністр фінансів сам ініціює підвищення зарплат?", - сказала Тимошенко, представляючи присутнього міністра фінансів Віктора Пинзеника.

На питання щодо спаду економічного розвитку, Тимошенко звернулася до журналістів: "Не нагнітайте". "Давайте краще запросимо В’ячеслава Кириленка уперед", - сказала вона і попросила міністра праці розповісти про підвищення соціальних виплат.

Кириленко тримав на плечах в цей момент свою дитину – на що Пинзеник сказав, що вона зросла.

Тимошенко також попросила міністра транспорту Євгена Червоненка розповісти про успіхи в своєму відомстві. Він сказав, що виконано фінансовий план "Укрзалізниці", і її прибутки зросли на 57-60% від аналогічного періоду минулого року.

Червоненко також сказав, що в зв'язку з початком курортного сезону буде запущено 17 додаткових потягів на Крим.

Міністр агропромислового комплексу Олександр Баранівський сказав, що "не зважаючи, що посівну почали на три тижні пізніше, ми вклалися в терміни".

Тимошенко також відзначила, що за перший квартал програма "Контрабанда – стоп!" дала 1,8 мільярда додаткових надходжень до бюджету.

Українська правдаpowered by lun.ua