Тимошенко з любов'ю вимагатиме в Пінчука грошей і піде донецько-датським шляхом

Неділя, 15 травня 2005, 16:01
Прем'єр Юлія Тимошенко пріоритетами наступних 100 днів уряду називає повернення заощаджень та будівництво доступного житла і м'ясних підприємств.

Про це Тимошенко сказала журналістам в Пирогово, де уряд, якому в неділю виповнюється 100 днів, оглянув музей під відкритим небом.

Говорячи про плани на наступні 100 днів, Тимошенко назвала запровадження програми "Територія якісного житла", а також "ми підберемося до вирішення питання повернення заощаджень".

За її словами, ці дві програми можна запустити за рахунок доплати за підприємства, приватизовані з порушеннями.

"Ми не збираємося нічого забирати – а хочемо зробити систему доплати тими, хто купив підприємства за безцінь", - пояснила Тимошенко.

"Робитимемо це з любов'ю, добровільно, з усмішкою", - пообіцяла Тимошенко. Як відомо, під час блокади уряду Януковича протягом помаранчевої революції Тимошенко також закликала робити з "з любов'ю".

Тимошенко сказала, що протягом наступних 100 днів уряд також хоче почати будівництво підприємств з виробництва свинини і яловичини, щоб "через рік у нас не було дефіциту м'яса".

"До кінця тижня ми отримаємо типові проекти, і є достатньо інвестицій на них, в тому числі від фермерів", - сказала Тимошенко.

Баранівський сказав, що такі підприємства треба побудувати в кожній області, і запропонував датській досвід, який вивчали його заступники.

На це Тимошенко сказала, що "не треба так далеко їздити" і запропонувала рівнятися на одне з сучасних сільгосппідприємств Донецької області.

Присутній віце-прем'єр Микола Томенко на це пожартував, що "ми підемо донецько-датським шляхом".

Українська правда
powered by lun.ua