Азаров і досі живе на державні гроші, а діяльність Реви залежить від онуків

Неділя, 15 травня 2005, 18:56
Колишній перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров після відставки старого уряду не має нового місця роботи.

Про це повідомила його прес-секретар в інтерв’ю газеті "Дзеркало тижня", опублікованому в суботу.

За її словами, Азаров, згідно з законом про держслужбу, може протягом року одержувати зарплату від держави як держслужбовець першого рангу.

В той же час, екс-глава СБУ Ігор Смішко, за інформацією газети, взяв невикористану відпустку за останні два роки. При цьому він залишається в розпорядженні СБУ, перебуваючи на дійсній військовій службі.

У зв’язку з цим він відмовився давати оцінку діям нинішнього глави СБУ Олександра Турчинова.

"Олександр Турчинов — мій начальник. По-моєму, як і будь-який голова, котрий пробув на посаді всього кілька місяців, він успішно намагається освоїти доручену йому ділянку роботи. Але давати якісь коментарі з приводу дій свого керівництва у військових не прийнято",-заявив він.

Колишній секретар РНБО Володимир Радченко перебуває на пенсії. А зі своєї останньої державної посади пішов добровільно.

"Оскільки було сказано, що всі старі "посадовці" повинні піти, я як чесна людина написав заяву", — сказав Радченко в інтерв’ю тижневику.

Зараз він, за словами міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, значиться у його позаштатних радниках у зв’язках з СБУ, відзначає газета.

Екс-міністр оборони Олександр Кузьмук зараз значиться в парламентській фракції Партії промисловців і підприємців, займається виключно законодавчою діяльністю і в складі цієї політичної сили збирається брати участь у майбутніх виборах у Верховну Раду.

В той же час, колишній керівник МНС Григорій Рева в інтерв’ю "Дзеркалу тижня" повідомив, що політикою займатися не збирається і зараз відпочиває в селі у бабусі і займається онуками.

Він також планує зайнятися написанням мемуарів, "коли онуки хоч трохи підростуть".

Костянтин Грищенко після відставки з поста міністра закордонних справ "вирішив піти в публічну політику, хоча ще недавно участі в ній послідовно уникав". Він став заступником голови недавно створеної Республіканської партії України, котру очолив екс-голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Бойко.

Екс-міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв перебуває в лавах СДПУ(о), обіймаючи оплачувану посаду заступника голови партії і розраховує на те, що потрапить у наступний парламент за списком соціал-демократів.

"Українська правда"powered by lun.ua