Тимошенко вміє водити машину, але боїться за інших водіїв

Понеділок, 16 травня 2005, 18:00
Прем'єр Юлія Тимошенко визнає помилку в тому, що уряд досі не розпочав переговори з малим і середнім бізнесом.

На прес-конференції в понеділок про кроки протягом наступних 100 днів Тимошенко сказала, що "ми затрималися з ефективним спілкуванням з малим і середнім бізнесом".

За словами Тимошенко, така зустріч має відбутися у вівторок.

"Ми хочемо, щоб малий і середній бізнес, який робив помаранчеву революцію, відчув, що нова влада здатна повернутися до них обличчям", - сказала Тимошенко.

Як відомо, представники дрібного підприємництва висловили невдоволення рішенням уряду скасувати спрощену систему оподаткування малого та середнього бізнесу.

Відповідаючи на питання, що ще не вдалося уряду протягом перших 100 днів, Тимошенко сказала, що поки остаточно не подолали корупцію на митниці. Але, за її словами, програма "Контрабанда – стоп!" дала 1,45 мільярда додаткових надходжень до бюджету.

Також до недоопрацювань уряду Тимошенко віднесла ситуацію з нафтопродуктами і на ринку м'яса.

Водночас Тимошенко вчергове перерахувала досягнення уряду. Вона сказала, що Кабмін з нагоди 100 днів підготував брошуру "100 днів – 100 дій".

"Але також хотілося б видати іншу брошуру "100 днів – 100 тисяч проблем", з якими зіштовхнувся уряд, коли прийшов", - сказала Тимошенко.

Щодо падіння виробництва, то Тимошенко назвала це "інсинуаціями". "В абсолютних показниках уряд продемонстрував більш динамічне зростання в 2005, ніж було в 2004 році", - сказала вона.

Щодо інфляції, Тимошенко сказала, що це був спадок від старої влади – в четвертому кварталі 2004 вона склала 6,6%, а в першому кварталі 2005 року - 4,4%. Далі, за словами Тимошенко, інфляція почала зменшуватися, і в цьому році буде навіть кілька місяців дефляції.

Присутній віце-прем'єр Микола Томенко сказав, що спостерігається "охолодження надприбутків олігархів, і стає зрозуміло, що в Україні почався тендер на створення нового уряду, який працюватиме за старими схемами".

Тимошенко звернулася до журналістів: "Прошу вас, підтримайте уряд, підтримайте президента! Головне, що у нас є – це бажання працювати на Україну".

В кінці прес-конференції Тимошенко запросила журналістів разом з нею випити шампанського з нагоди 100 днів уряду.

На зауваження кореспондента "Української правди", що після цього Тимошенко не можна сідати за кермо, вона сказала: "Я пам'ятаю ваші критичні сюжети, але я за кермом не їжджу".

Тимошенко сказала, що вміє водити машину, робила це раніше, але зараз не практикує.

"Це небезпечно для транспорту, для руху, бо мої думки завжди в уряді. І вони ніколи не зможуть переорієнтуватися на те, що відбувається на трасі", - сказала Тимошенко.

Тимошенко уникнула відповіді на питання, яке в неї було авто: "Мені байдуже, яка машина, який кабінет, які умови. Саме головне – це зробити те, що ви доручили".

"Українська правда"

Читайте також:

Президент сів за кермо, випивши горілки?
powered by lun.ua