Партія Ющенка не хоче відповідати за Тимошенко, а в червні приєднає Пинзеника

Понеділок, 16 травня 2005, 18:44
У кінці червня відбудеться перший з'їзд партії "Народний союз Наша Україна", а також має завершитися процес об'єднання з партією "Наша Україна" (екс-ПРП).

Про це повідомив у понеділок на прес-конференції перший заступник голови Центрального виконкому партії "Народний Союз Наша Україна" Ігор Жданов.

Жданов від імені партії пообіцяв журналістам "спекотне політичне літо-2005, яке буде не сезоном відпусток, а сезоном подій". Він, зокрема, зазначив, що розбудова НСНУ виходить на фінішну пряму: "Відбувається становлення народної партії, партії народного президента, яка будується демократичним шляхом, знизу".

За словами Жданова, 4 червня відбудеться засідання Ради партії, на якому планується виступ почесного голови НСНУ, президента Віктора Ющенка.

Він також розповів про плани, пов’язані з традиційним сходженням на Говерлу Віктора Ющенка, яке, за попередніми даними, відбудеться 17 липня.

У цей день стартуватиме автопробіг Говерла – Севастополь – Маріуполь під назвою "Партія Ющенка єднає Україну". "Ця акція має сприяти подоланню штучного розколу, що був організований перед президентськими виборами та існує ще й сьогодні", - пояснив Ігор Жданов.

Він акцентував на тому, що "Народний Союз Наша Україна" – не партія влади, а президентська партія". "Ми підтримуємо уряд, але не треба забувати, що він коаліційний, там є представники різних політичних сил. Ми можемо відповідати за діяльність лише тих членів Кабміну, які належать до нашої партії", - підкреслив Жданов, повідомляє прес-служба "Нашої України".
powered by lun.ua