В американського фантаста Шеклі немає грошей на лікування в Україні

Вівторок, 17 травня 2005, 20:50
Родичі і колеги відомого американського фантаста Роберта Шеклі, який потрапив до лікарні під час поїздки до Києва, просять допомогти письменнику і оголошують збір коштів на його лікування.

27 квітня Шеклі, який приїхав до Києва на запрошення організаторів конвенту фантастів "Портал", відчув себе погано і був поміщений в одну з приватних київських клінік.

Незабаром після цього стан здоров'я став критичним – як з'ясувалося, дихальна система письменника знаходилася в дуже підірваному стані.

Клініка, в яку був поміщений письменник, вельми дорога, щодня лікування Шеклі обходиться до 5 тис. гривень. Спочатку йшлося про три-п'ять днів перебування, але потім Шеклі стало гірше. Перший рахунок від клініки організатори візиту зуміли сплатити самостійно, проте зараз лікарі вимагають термінової оплати другого рахунку в 35 тис. гривень.

Зараз стан письменника вже не викликає таких серйозних побоювань, хоча він дотепер не може розмовляти, оскільки як і раніше підключений до апарату штучного дихання.

Ускладнює стан Шеклі і те, що 76-річний фантаст втратив українську медичну страховку, ту, що була куплена разом з візою. Відновити її складно, оскільки невідомо, де вона була куплена.

У вівторок вранці організатори візиту Шеклі звернулися за допомогою до всіх шанувальників таланту письменника, оскільки у його сім'ї не достатньо грошей, щоб сплатити лікування.

Реквізити для збору коштів. Одержувач: Анна Шеклі. Рахунок в банку одержувача: 26200600268409. Банк одержувача: Приватбанк, Дніпропетровськ, Україна. Рахунок банку одержувача в банку-кореспонденті: 30231810000000158100.

Газета.руpowered by lun.ua