ЮЩЕНКО ДАСТЬ СПИСОК ПІДПРИЄМСТВ НА ДООЦІНКУ ЧЕРЕЗ ДВА ДНІ

Середа, 18 травня 2005, 12:55
Президент України Віктор Ющенко заявляє, що доповідь щодо 29 підприємств, що підлягають дооцінці, буде представлена за два дні, наразі йде робота по розробці механізму повторної приватизації.

Про це він повідомив в інтерв'ю журналістам в середу під Києвом.

"Коли йдеться про дооцінку, йдеться про механізм, який може бути упроваджений. Суть його приблизно така: об'єкт, який пройшов приватизацію з порушенням або закону, або умов тендеру - по цьому об'єкту призначається нова тендерна комісія, і новий тендер за участю національних і міжнародних інвесторів", - сказав Ющенко.

За словами президента, у разі, коли в рамках тендеру конкуренти вийдуть на нову ціну, то вона пропонуватиметься власнику підприємства, для якого буде проведена дооцінка. "Для інших - це нова участь в тендері", - відзначив президент, пояснивши, що або власник підприємства виплатить додаткову суму по об'єкту, або об'єкт перейде у власність того, хто виграв тендер.

Президент порадив дочекатися остаточного рішення з цього питання, щоб уникнути плутанини. "Я вам даю слово, що цей принцип (проведення повторної приватизації) буде максимально відкритим до нових учасників економічних процесів", - сказав він.

"Ніхто не консервуватиме спеціально для когось якесь місце", - підкреслив президент. За його словами, ідея керівництва країни - "вийти на публічний новий конкурс, який би припускав появу нового власника, ефективнішого, який платить більше грошей, і найголовніше, надання законності цьому процесу".

Інтерфакс-Україна


Читайте також:

У РОСІЇ ОПРИЛЮДНЕНО 29 ПІДПРИЄМСТВ НА ДОПЛАТУ ЗІ СПИСКУ КІНАХА
powered by lun.ua