ЛУЦЕНКА ПОСТАВИЛИ ПОРУЧ ІЗ БЕРІЄЮ, а люди Януковича підуть на Євробачення

Четвер, 19 травня 2005, 11:13
Прихильники Партії регіонів та СДПУ(о) мають намір пікетувати секретаріат президента та вимагати зустрічі із Віктором Ющенком.

Про це повідомив секретар Київської парторганізації СДПУ(о) Вадим Місюра біля Верховної Ради, де відбувався мітинг, організований Партією регіонів і СДПУ(о).

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив в інтерв'ю журналістам, що мета акцій в четвер - "звернути увагу влади, світової спільноти на те, що діється в Україні у відношенні до лідерів опозиції".


 
Такі наліпки у четвер з'явилися в Києві
 
"Це – попередження", - зазначив Янукович.

Янукович також заявив, що опозиція пікетуватиме Палац спорту, де в четвер відкривається міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2005", аби привернути увагу міжнародної спільноти до того, що в Україні відбуваються "політичні репресії".

Виступаючи на мітингу, Янукович заявив, що в останні місяці більше 18 тисяч українців були звільнені за політичні переконання, і він обурений масштабом таких політичних репресій.

"Мільйони людей переслідуються за політичними переконаннями, більше 18 тисяч зараз людей - лікарів, учителів, робітників - звільняються за те, що вони не так думають, як вони", - сказав Янукович.

Лідер ПРУ заявив про необхідність негайного звільнення голови Донецької облради Бориса Колесникова й екс-глави Закарпатської області Івана Різака, які "от уже довгий час сидять у в'язницях".


 
Такі наліпки у четвер з'явилися в Києві
 
"Коли це закінчиться? Коли буде ухвалене рішення про звільнення цих людей? Якщо ми не скажемо своє вирішальне слово - це не закінчиться ніколи", - сказав Янукович.

"Сьогодні Україна розділена на "наших" і "не наших". Ми хочемо, щоб Україна була єдиною, щоб не було розколу", - підкреслив екс-прем'єр.

Під час його виступу учасники акції скандували "Свободу Борису Колесникову!" і "Нас багато - і нас не пересаджати!". Як передає "5 канал", на площі зібралося від 3 до 5 тисяч осіб.

За даними "Української правди", своїх прихильників опозиція привезла до Києва на комфортних автобусах "Мерседес", "Неоплан", "Івеко" і "Сканія". Загалом прибуло понад 50 автобусів з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської і Харківської областей, які були припарковані в районі річкового вокзалу.

Як повідомив секретар Київської парторганізації СДПУ(о) Вадим Місюра, після мітингу біля Верховної Ради, об 11:30, пікетувальники мали намір вирушити до Генпрокуратури по вулицям Грушевського, Московській та Різницькій.

Далі о 13:30 колона вирушить до будинку МВС України по вулицям Кловський спуск, Інститутська, Шовковична, Пилипа Орлика і Богомольця. О 15:30 по вулиці Лютеранській вони прийдуть до секретаріату президента.

"Українська правда", Інтерфакс-Україна, УНІАН


Усі новини...