Кінах не боїться Тимошенко і відповідальності

Четвер, 19 травня 2005, 14:58
Перший віце-прем'єр Анатолій Кінах не має наміру йти у відставку через розбіжності, що виникли між ним та прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Про це Кінах сказав журналістам у четвер, повідомляє інтернет-видання "Обком" з посиланням на "Українські новини".

Кінах також висловив думку, що більшість його колег по роботі в Кабміні, як і він, не тримаються за свої посади, "оскільки є самодостатніми людьми, які можуть знайти собі роботу поза урядом".

В той же час він підкреслив, що "сьогодні на уряді, так як і на інших органах влади, лежить відповідальність виправдати високий кредит довіри людей і дати їм відчути реальний результат своєї роботи, підвищити якісний рівень життя людей".

Тому "я абсолютно навіть не хочу розглядати ситуацію, коли хто-небудь з моїх соратників або я особисто добровільно підуть у відставку. У цій ситуації це означатиме зняти з себе відповідальність перед людьми", - сказав він.

Як відомо, у вівторок Тимошенко висловила незадоволення роботою голови Держкомітету регуляторної політики і роботою Кінаха з малим і середнім бізнесом.

В той же час, Кінах неодноразово висловлювався про неприпустимість застосування адміністративних заходів для регулювання ринку нафтопродуктів до яких, на його думку, вдається Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко "подякувала" Кінаху і сказала, що в неї вже повна папка

Кінах просить Тимошенко не "переводити стрілки"

ТИМОШЕНКО ПІДОЗРЮЄ КІНАХА В КОРУПЦІЇ через його список

Політологи стали на сторону Кінаха і не бачать для нього проблем
powered by lun.ua