Януковичі "атакували" міліцію перед "Євробаченням". Постраждалих нема

Четвер, 19 травня 2005, 22:08
Невеликий інцидент відбувся в Києві перед півфінальними виступами на конкурсі "Євробачення".

Представники української опозиції улаштували акцію протесту перед місцевим Палацом спорту, де проходять концерти.

Представники Партії регіонів і Союзу молоді регіонів України планували пікетувати будинок Палацу спорту в Києві, де в четвер буде проходити півфінал "Євробачення", щоб "привернути увагу світової громадськості до порушення прав людини в Україні".

Раніше лідер Партії регіонів, екс-прем'єр і учасник президентських виборів Віктор Янукович оголосив про цю акцію.

Близько 500 чоловік намагалися організовано пройти до палацу по вулиці Рогнідинській.
За даними міліції, учасники акції спробували проникнути на обгороджену територію Палацу спорту, однак правоохоронці їх не пропустили.

Прихильники Партії регіонів і Союзу молоді регіонів України на 20 годину уже розійшлися. Міліція стверджує, що ніхто не постраждав у конфлікті, сила до учасників акції не застосовувалася.

Перед відходом учасники акції закидали за огородження безліч листівок, у яких на російській і англійській мові говориться, що в Україні переслідується політична опозиція і чиниться тиск на політичних опонентів влади.

Наразі біля огородження біля Палацу спорту, на ділянці, де відбувся конфлікт, залишаються близько 30 співробітників міліції, у тому числі спецпідрозділу "Барс".

За словами очевидців, деякі з учасників акції все-таки потрапили на територію перед палацом спорту, оскільки в них були вхідні квитки.

Раніше перший заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Бондаренко висловив думку, що проведення акції опозиційних сил на чолі з Віктором Януковичем у четвер увечері біля Палацу спорту в Києві не вплине на півфінал конкурсу "Євробачення".

"Проведення акції опозиції не вплине на проведення півфіналу. Думаю, це буде мирна акція", - сказав Бондаренко.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua