Курочкін не ховається, а захоплює ринок

П'ятниця, 20 травня 2005, 11:54
Будівлі центрального ринку Дніпропетровська були захоплені озброєними бандитами на чолі з російським бізнесменом Максимом Курочкіним.

Про це сказано в листі голови правління КП "Центральний ринок" Григорія Єфіменка, адресованому президенту Ющенку, генпрокурору Піскуну, главі СБУ Турчинову, міністру внутрішніх справ Луценку.

"Повідомляю Вам, що на Центральному ринку міста Дніпропетровська "Озерка" у п'ятницю вночі відбулося силове свавільне захоплення будинків і споруджень озброєними бандитами на чолі з Максимом Курочкіним", говориться в листі.

"Озброєні люди окупували всі будинки й приміщення ринку, грабують майно, гроші в касах, силою утримують людей, які перебувають в будинку, не виконують законні вимоги посадових осіб державної виконавчої служби", сказано в документі.

У зв'язку із цим, Єфіменко просить "терміново вжити заходів і посприяти в недопущенні свавілля, оскільки місцеві органи внутрішніх справ не діють і не реагують на численні до них звернення".

Як відомо, при Кучмі цей дніпропетровський ринок з порушеннями був куплений структурами Курочкіна.

Курочкін був одним з керівників "Російського клубу" політтехнолога Гліба Павловського, який працював на Віктора Януковича під час виборів президента.

В Україні проти Курочкіна порушено кілька кримінальних справ, і він перебуває в розшуку.

"Обком"

Читайте також:

БІЛОКОНЬ ЗНАЙШОВСЯ В МОСКВІ. З Бакаєм і Курочкіним

У Курочкіна забрали касу готелю "Дніпро"

Україна готова сваритися з Росією через Курочкіна, який скрізь сховався

Курочкін: "Пан Порошенко вирішив заарештувати та розстріляти мене"

НА КУРОЧКІНА ЗАВЕЛИ ЩЕ ОДНУ СПРАВУ - ЗА ЗДИРНИЦТВО
powered by lun.ua