У Зінченка оклад 150 доларів. Але є ще надбавки

П'ятниця, 20 травня 2005, 14:09
Оклад державного секретаря Олександра Зінченка складає 765 гривень.

Про це на брифінгу у п’ятницю заявив заступник держсекретаря Маркіян Лубківський.

Перший заступник отримує 747 гривні, а звичайний заступник Зінченка одержує 727 гривень. Керівник служби секретаріату отримує 643 гривні, а головний консультант - 485 гривень.

Найнижчий оклад у секретаріаті, 233 гривні. Втім, за словами Лубківського, робітники секретаріату також отримують надбавки і доплати, що збільшує заробіток держслужбовця.

Наразі в секретаріаті працює 326 осіб. Вільними залишаються 229 вакансій. За словами, Лубківського, кадровими питаннями в секретаріаті президента займається Іван Васюник, який вже отримав близько 800 заяв від охочих там працювати.

Середній вік співробітників секретаріату президента, за словами Лубківського, становить 37 років, але там "очікують зниження вікового бар’єру, бо туди тягнеться молодь".

Заступник держсекретаря сказав, що зараз триває зміна структури секретаріату. За словами Лубківського, згодом "основний тягар роботи" буде покладено на радників президента, які складуть каркас відомства. "Згідно з планом один радник буде вести один проект".

Наразі, за його словами, президент має 11 штатних і 18 позаштатних радників, а також одного наукового консультанта. Держсекретар має 2 штатних радників, і 9 – позаштатних.

Штатними радниками президента є Олександр Іщенко, Володимир Лановий, Леонід Козаченко, Володимир Горбулін, Владислав Каськів, Микола Полудьонний, Володимир Гришко, Володимир Рубан, Світлана Вегера, Олександр Чернявський.

"Українська правда"
powered by lun.ua