Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Радники Тимошенко продовжують критикувати Ющенка

П'ятниця, 20 травня 2005, 14:56
Радник прем’єра Тимошенко нардеп Андрій Шкіль стверджує, що Ющенко має вибрати між інтересами свого оточення і інтересами України.

"Президент має визначити, що для нього є пріоритетним: оточення чи інтереси України", - сказав Шкіль у коментарі газеті "День" у п’ятницю.

Коментуючи ситуацію в Україні, зокрема конфронтацію між Порошенком і прем’єром, Шкіль заявив, що "Порошенко просто не хоче бачити Тимошенко прем’єр-міністром" і "цього, на жаль, навіть не приховує".

В той же час, даючи характеристику указу Ющенка про врегулювання ситуації на нафтовому ринку, Шкіль заявив, що "цей указ обслуговує всі побажання нафтотрейдерів".

"Тобто те, чого навіть не намагався робити Леонід Кучма, оточення Віктора Ющенка, на жаль, зробило", - додав він.

Шкіль також сказав, що переконаний в тому , що "сам Віктор Андрійович глибоко не вивчав цей документ, однак його команда повністю відпрацювала програму співпраці з олігархами".

"Мова йде про остаточне загарбання України двома нафтотрейдерами — "ТНК" та "Лукойл", заявив Шкіль і додав, що "ситуацією слід було б зайнятися й СБУ".

Коментуючи ситуацію в перспективі виборів 2006 року , Шкіль повідомив, що "те, про що ми говоримо, не буде сприяти консолідації політичних сил навколо єдиного блоку… Зіграності в команді влади напередодні перегонів поки що не відчувається".

Раніше з аналогічною критикою Ющенка виступив інший радник Тимошенко Михайло Бродський.

Читайте також:

"Піарник" Тимошенко звинуватив Ющенка в рецидиві кучмізму


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: