Міністр енергетики США непрямо підтримав останнє рішення Ющенка

П'ятниця, 20 травня 2005, 20:32
Міністр енергетики США Семуел Бодман заявляє, що зростання іноземних інвестицій в українську енергетику можливе лише за підтримки вільного ринку в галузі, основною ознакою якого є вільне ринкове ціноутворення.

Про це Семюел Бодман повідомив "Українській правді" в телефонному інтерв’ю у п’ятницю.

"Україна висловила бажання приєднатися до Європейського Союзу й СОТ. Найкращий спосіб реалізації цієї мети є дотримання ринкових стандартів, прийнятих цими організаціями", сказав він.

Як відомо, на думку президента України Віктора Ющенка, криза на ринку нафтопродуктів сталася через неринкові дії уряду, зокрема, з ціноутворенням. Ющенко пообіцяв у подальшому діяти лише ринковими методами.

Американський міністр енергетики повідомив, що планує наступного тижня відвідати Україну з півтораденним візитом.

За його словами, метою візиту є "продовження консультацій з питань енергетики, розпочатих під час візиту до США президента України Ющенка на початку квітня".

У ході поїздки Бодман збирається "обмінятися з українським керівництвом думками щодо розбудови енергетичної незалежності України, зокрема щодо стимулювання в українську енергетику прямих іноземних інвестицій".

Під час зустрічі з українським керівництвом планується також розглянути питання ядерного нерозповсюдження і висловити подяку Україні за перебування обмеженого контингенту українських військ в Іраку.

Бодман також планує відвідати Росію й Азербайджан.

Люба Шара, "Українська правда", Вашингтон


Читайте також

ЮЩЕНКО ДОМОВИВСЯ З РОСІЯНАМИ, ЩО БЕНЗИН А-95 БУДЕ КОШТУВАТИ 3 ГРН. 20 КОП

Ющенко попередив Тимошенко про персональну відповідальність

ТИМОШЕНКО НАТЯКАЄ, ЩО ДО БЕНЗИНОВОЇ КРИЗИ ПРИЧЕТНИЙ ПОРОШЕНКО?

ЮЩЕНКО ОБІЦЯЄ РОСІЙСЬКИМ ОЛІГАРХАМ, ЩО СТОРІНКА ДІЙ ТИМОШЕНКО ПЕРЕГОРНУТАpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!