ЮЩЕНКО КАЖЕ, ЩО ДОВІРЯЄ ТИМОШЕНКО. Але не спростовує, що пропонував їй відставку

Субота, 21 травня 2005, 15:31
Президент Віктор Ющенко заявляє, що довіряє прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.

"Я довіряю прем'єр-міністру, моя в цілому позитивна оцінка роботи уряду незмінна. Не помиляється той, хто нічого не робить", - сказано у коментарі Ющенка, вміщеному на його сайті.

Як відомо, у суботу газета "Дзеркало тижня" з посиланням на чотири джерела повідомила, що під час наради з російськими нафтовиками Ющенко запропонував Тимошенко написати заяву про відставку.

У повідомленні на сайті президента говориться, що Ющенко висловив переконання, що ніхто і ні за яких факторів не вплине на єдність команди, і її не вдасться розколоти.

"Круті повороти слабких роз'єднують, сильних – єднають", - наводить сайт слова Ющенка.

"Ідеали Майдану, чесність, прозорість і відвертість влади залишаються з нами, і ніщо не змусить нас відійти від цих ідеалів, відступитися від присяги, яку ми дали нації, від чесності і прозорості у нашій політиці", - сказав Ющенко.

"Ми пам'ятаємо гасло Майдана: "Разом нас багато – нас не подолати!", – наголосив президент.

Ющенко також заявив, що бензинова криза була серйозною проблемою, яка стала великим іспитом та уроком для влади.

"Сьогодні ця проблема позаду, вона вирішена. Ми знайшли формулу вирішення нафтової проблеми, тому що знайшли в собі мужність вести відкритий, публічний і чесний діалог, приймати важкі і відповідальні рішення і всередині команди, і ззовні", - сказав Ющенко.

"Це було непросто для всіх учасників дискусії, але командний дух переміг", – підкреслив президент.

Як відомо, зі своїм коментарем у суботу також виступила і Тимошенко. Ні вона, ні президент напряму не спростували інформацію про те, що під час наради Ющенко пропонував главі уряду піти у відставку.

***

Пізніше прес-служби президента та прем’єра розповсюдили спільну заяву, де також не спростували інформацію "Дзеркала тижня".

"Президент України Віктор Ющенко і прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко – єдина команда, робота якої направлена на втілення спільної мети – проведення системної реформи в Україні, направленої на демократизацію суспільства та покращення життя людей", – говориться у спільній заяві, розміщеній на сайті президента.

Прес-секретар президента Ірина Геращенко та прес-секретар прем'єра Віталій Чепінога наголосили: "Президент займає послідовну позицію – в урядовій команді можуть відбуватися найжорсткіші дискусії відносно тої чи іншої проблеми, але до моменту прийняття рішення. Після прийняття рішення його треба виконувати".

"Президент також вимагає від членів своєї команди коректної політичної поведінки і єдності. Прем'єр повністю розділяє цю позицію", – підкреслили Геращенко та Чепінога.

"Сьогодні в країні формується нова політична культура, і цей процес іноді проходить непросто. Але це не впливає на стосунки в єдиній і монолітній команді", – наголосили вони.

Українська правда

ЮЩЕНКО ЗАПРОПОНУВАВ ТИМОШЕНКО ПОДАТИ У ВІДСТАВКУ

ТИМОШЕНКО ПРОСИТЬ НЕ РОБИТИ ДИВЕРСІЙ ЩОДО ЇЇ ВІДСТАВКИ
powered by lun.ua