Відставка Тимошенко – першоквітневий жарт, бо вона цілувалася з Ющенком

Субота, 21 травня 2005, 17:27
Голова Верховної Ради Володимир Литвин називає "робочими моментами" критичні зауваження президента Віктора Ющенка у відношенні деяких кроків уряду.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам у суботу після завершення 11-ї конференції київської обласної організації Народної партії, відповідаючи на питання журналістів про інформацію в деяких ЗМІ про те, що Ющенко запропонував Тимошенко написати заяву про відставку.

"Я схильний вважати, що це робочі моменти, які привели до того, що президент висловив свої критичні зауваження у відношенні деяких кроків уряду", - цитує Литвина "Інтерфакс-Україна".

Спікер підкреслив, що в п'ятницю під час тривалого засідання РНБО він не бачив "якихось підстав, які б підводили до висновку, що напруга підійшла до критичної точки".

Крім того, відповідаючи на питання учасників конференції, які чули повідомлення по радіо про те, що президент запропонував прем'єру подати у відставку, Литвин сказав: "Думаю, що це радіо якось пролунало з позиції "першого квітня". Тому що вчора увечері розставалися, цілувалися...".powered by lun.ua