Литвин буде захищати тих, кого звільнив Ющенко

Субота, 21 травня 2005, 17:29
Народна Партія має намір зібрати дані про всіх своїх членів, які були звільнені з посад у різних регіонах України з приходом нової влади.

Про це сказав голова Верховної Ради України, лідер Народної партії Володимир Литвин у суботу на засіданні 11-й конференції київської облорганізації Народної партії.

Він також має намір обговорити цю інформацію в ході заслуховування звіту тимчасової слідчої комісії парламенту по дотриманню конституційних прав і свобод громадян.

Спікер підкреслив, що він один з небагатьох, хто виступає за необхідність припинити "розборки" і починати жити й працювати для України.

"Ми будемо все робити, щоб хоча б привселюдно відстояти наших однопартійців", - сказав він, завіривши, що буде активніше відстоювати позиції членів партії.

У той же час Литвин нагадав, що відповідно до Конституції України, президент має право звільняти з посад голів обласних державних адміністрацій і голів районних державних адміністрацій.

Говорячи про внутрішньополітичну ситуацію в країні, Литвин підкреслив, що на сьогоднішній день в Україні існує таке явище "як партійна федералізація", є регіони, які віддані на відкуп тієї або іншої партії.

"Це ніщо інше, як політична корупція", - підкреслив Литвин.

Литвин сказав, що вважає за необхідне проведення політичної реформи, однак не таким способом, яким робиться це зараз.

"У противному випадку, я говорив і говорю, необхідно внести одну зміну - що президент є главою виконавчої влади. Тоді не буде декількох Кабінетів міністрів, тоді не буде протистояння відкритого і прихованого", - сказав він.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua