Хоч Лазаренко й виграв, його посадять на 10 років?

Неділя, 22 травня 2005, 14:13
Незважаючи на те, що суд зняв більше половини обвинувачень з колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка, йому загрожує щонайменше 10 років ув'язнення.

Про це повідомила у суботу колишній прокурор у справі Лазаренка Марта Борщ, повідомляє "Німецька хвиля".

Свою заяву вона аргументувала тим, що за кожним з 14 пунктів обвинувачення, які залишив чинними суддя Мартін Дженкінс, Лазаренка може бути засуджено до 10 років тюрми.

"Нижня планка не має значення, його посадять мінімум на 10 років", - сказала Борщ.

В той же час, адвокат Лазаренка Деніел Горовіц в інтерв'ю РІА "Новости" назвав думку Борщ "некомпетентною".

"Судіть самі: суд відкинув уже три чверті зі сформульованих нею обвинувачень. Її висловлення просто смішні", - сказав він.

"Уже саме те, що вона, зробивши собі ім'я на цьому процесі, пішла з державної служби заробляти гроші, не дочекавшись вироку, про дещо говорить", - вважає адвокат. (Марта Борщ недавно пішла з державної служби і працює в приватній юридичній фірмі – РІА "Новости").

"Ми сповнені оптимізму у відношенні результату справи. Суддя в черговий раз продемонстрував компетентність і розуміння всіх нюансів цієї історії. Захист розраховує на те, що 23 червня пан Лазаренко вийде із суду зовсім вільною людиною", - додав він.

Як повідомлялося, у суботу федеральний суддя північного округу штату Каліфорнія Мартін Дженкінс визнав, що 15 з 29 обвинувачень проти Лазаренка не підтверджуються доказами.

Читайте також:

З Лазаренка зняли більшість обвинуваченьpowered by lun.ua