Шуфрич знає, хто замовив Різака

Понеділок, 23 травня 2005, 18:13
Депутату від СДПУ(о) Нестору Шуфричу відоме прізвище людини, яка санкціонувала напад на народних депутатів в ході затримання екс-голови Закарпаття Івана Різака в Ужгороді.

Про це Шуфрич заявив журналістам у понеділок в Києві в клініці "Борис", де він знаходиться на стаціонарному лікуванні із струсом мозку.

"Нам повідомили прізвище людини, яка санкціонувала ці дії з Києва. Це не керівник правоохоронних органів, але людина, яка ними займається. Вже дві людини сказали, що він про це знав, що він це підтримував", - сказав він.

"Це ще також наш колега, народний депутат на сьогодні", - пояснив Шуфрич.

Відповідаючи на питання, чи може він назвати прізвище цієї людини, депутат сказав, що назве, "тільки трішки пізніше".

Депутат також відзначив, що вдячний своїм колегам, які наполягають на проведенні позачергової сесії парламенту.

"Логічно було б, якби на засіданні був присутній і генеральний прокурор, і міністр внутрішніх справ. Є сенс запросити главу СБУ.... Він повинен знати про обставини нападу, зробити свої висновки, оскільки слідство, можливо, вестиме у тому числі і СБУ", - підкреслив Шуфрич.

"Хоча для мене секретів тут ніяких немає, я, на жаль, в політиці не з сьогоднішнього дня. Однозначно, що це зводилися особисті рахунки між Балогою і Різаком. Балога у будь-який спосіб хотів довести, що він таки покаже закарпатцям, що Різак у в'язниці", - відзначив він.

Кажучи про скликання позачергового засідання парламенту, Шуфрич відзначив, що сьогодні "важко знайти 150 народних депутатів в Києві, вони всі в округах".

Разом з тим він висловив упевненість, що якщо позачергове засідання не відбудеться 24 травня, "то, безумовно, про це говоритимемо наступного тижня".

Він також відзначив, що в найближчу середу не зможе відвідати Верховну Раду за станом здоров'я, проте він сподівається, що за тиждень лікарі дозволять йому прийти до парламенту "хоч би на декілька годин".

"Я б сам хотів передати свої особисті враження про те, що відбувалося", - сказав Шуфрич.

Кажучи про інцидент в лікарні Ужгороду, депутат висловив обурення нападом на свою колегу Тамару Прошкуратову, додавши, що "одна справа, коли це відбувається з чоловіком, а зовсім інша справа, коли це роблять з жінкою".

"Я вражений її сміливістю. Коли я побачив, що з нею відбувається, я утримати себе не міг", - сказав він.

Кажучи про стан свого здоров'я, депутат відзначив, що йому "краще, ніж вчора". "Те, що турбує лікарів у першу чергу, це повторний струс мозку за короткий строк, тому вони наполягають на тому, щоб я обов'язково пробув як мінімум 10 днів у ліжку", - сказав він.

За словами Шуфрича, окрім струсу мозку, у нього синець на правій стороні голови, розбиті нога і лікоть, а вдень раніше лікарі констатували пухлину на потилиці.

Інтерфакс-Україна


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування