Різаку без телевізора прокурор радить спілкування з сусідами по СІЗО

Понеділок, 23 травня 2005, 19:19
Арештований екс-губернатор Закарпаття Іван Різак почувається в Ужгородському СІЗО добре, заявив прокурор області Юрій Бенца.

"Сьогодні у нього нормальний артеріальний тиск, 120 на 80", - сказав Бенца в інтерв'ю "Українській правді" і додав, що у ізоляторі Різак проходить "процедури".

Як відомо, за даними СДПУ(о), минулої п’ятниці на момент арешту тиск у Різака був підвищений – 180/90.

За словами Бенца, у понеділок Різака в СІЗО провідали депутати-есдеки Ігор Шурма і Михайло Добкін, а також керівник слідчої комісії з питань переслідування за політичним поглядами Віктор Мусіяка.

Щодо того, чи в одиночній камері сидить Різак, прокурор сказав, що це питання перебуває у компетенції керівництва СІЗО. "Але я не думаю, що в одиночній, тому що для цього немає необхідності. Хай спілкується з народом", - сказав Бенца.

Щодо питання "Української правди" про те, чи є в Різака в камері телевізор, Бенца обурився: "Він на курорті або де?!"

Прокурор також вніс ясність у своє твердження в коментарі "Українській правді" від 14 травня про те, що у Різака не було інфаркту

У понеділок прес-служба СДПУ(о) поширила заяву, що "у своєму кабінеті в присутності чотирьох народних обранців Юрій Бенца заявив, що ніколи не говорив журналістам з "Української правди", що в Івана Різака не було інфаркту". Вони вимагали спростування цієї інформації.

Як сказав прокурор "Українській правді", його неправильно трактували: "Я говорив, що на момент розмови з кореспондентом "Української правди" в Різака не було інфаркту. Можливо, він був до того".

"За матеріалами медичної документації інфаркт міг бути в січні або лютому", - сказав прокурор.

"Українська правда"

Читайте також:

Наручники, Прошкуратова і друга черепно-мозкова травма Шуфрича за останні п'ять місяців
powered by lun.ua