Есдеки дізналися, що Різака "рватимуть", поки він не видасть Медведчука

Вівторок, 24 травня 2005, 16:23
Депутат з СДПУ(о) Ігор Шурма заявляє про підготовку масових арештів соратників колишнього губернатора Закарпаття Івана Різака, який знаходиться в ужгородському СІЗО.

Про це він заявив у вівторок в Ужгороді, повідомляє прес-служба депутата.

"Закарпатський УБОЗ почав посилені пошуки фірм, що працювали в 2003-2004 роках з фондом "Відродження" з метою "вибити" свідчення проти Різака", сказав Шурма, додавши, що "ця інформація одержана конфіденційно від співробітників УБОЗу і за їх ініціативою".

"Ми маємо відомості, що вже в цей четвер, тим же суддею Ужгородського міськрайонного суду Домніцьким, який санкціонував затримання Різака, будуть масово підписані ухвали на затримання багатьох людей, які "заважають" слідству", - заявив депутат.

Шурма також відзначив, що публічні вибачення глави МВС Юрія Луценка депутатам Нестору Шуфричу і Тамарі Прошкуратовій "роблять йому честь ", а передачу "потерпілому Шуфричу коробки "рошенківських" цукерок" було здійснено "видно, як компенсацію".

За словами Шурми, він має інформацію, "що насправді Різака збираються "рвати" до тих пір, поки він не підпише свідчення проти лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука".

Читайте також:

Луценко приїхав у лікарню до Шуфрича з цукерками "Рошен"

Шуфрич знає, хто замовив Різака

Різаку без телевізора прокурор радить спілкування з сусідами по СІЗОpowered by lun.ua