Пінчук вирішив залишитися невпізнаним, але його видали

Вівторок, 24 травня 2005, 18:40
Зять Кучми бізнесмен Віктор Пінчук оплатив лікування відомого американського фантаста Роберта Шеклі, який потрапив до лікарні під час поїздки до Києва.

Про це "Українській правді" повідомили у приймальні Пінчука у вівторок.

Як уточнила секретар Пінчука, "в понеділок було сплачено всі рахунки клініки "Борис", в якій знаходиться Шеклі, по день його виписки в четвер".

Сума, сплачена Пінчуком за лікування письменника, склала 47 тис. грн.

Крім цього, бізнесмен оплатив транспортування Шеклі до США у супроводі медперсоналу клініки, яке відбудеться у четвер, на суму 22 тис. дол. США, а також добові лікарям клініки.

Пінчук підкреслив, що він оплатив лікування Шеклі з власних коштів, а не з коштів підприємств, які йому належать.

За словами директора клініки "Борис" Олексія Громазіна, на четвер "стан Шеклі залишається важким, але стабільним", повідомляє агентство "Новини -Украина".

Представник клініки також відзначив, що в стані хворого "є певні поліпшення", додавши, що прогноз лікування "сприятливий".

За словами Громазіна, в клініці знають, що "основну фінансову підтримку письменнику надав київський бізнесмен, який побажав залишитися невідомим".

"Ми його знаємо, але він не захотів афішувати своє ім'я", відзначив Громазін.

Як відомо, 27 квітня Шеклі, який приїхав до Києва на запрошення організаторів конвенту фантастів "Портал", відчув себе погано і був поміщений у приватну клініку "Борис".

Читайте також:

В американського фантаста Шеклі немає грошей на лікування в Україні

Лікарі готові транспортувати Шеклі на батьківщину
powered by lun.ua