Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Радники Ющенка і Кучми рекомендують "прощатися" з Тимошенко

Середа, 25 травня 2005, 11:08
Радник з економічних питань Віктора Ющенка Борис Нємцов називає прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко "найбільш реальним і конкретним ворогом української державності".

Про це він заявив у ході обговорення доповіді експерта Андерса Ослунда про економічну ситуацію в Україні у Москві, пише "Львівська газета"у середу.

"Найближчим часом Тимошенко розвалить Україну", - стверджує Нємцов, рекомендуючи відправити прем'єра в опозицію.

"Там її місце, з нею треба прощатися", - заявив він.

Радник президента також звинуватив Тимошенко у "розпалюванні почуття ненависті обивателів до дрібних олігархів на місцях".

"Подивіться на зростання її рейтингу на Сході України. Вона там популярна. Чому? Тому, що апелює до бідних, які традиційно ненавидять багатих, – зазначив він, додавши, що "за даними українських соціологічних служб, 75 відсотків громадян сповнені класової ненависті".

У свою чергу експерт з України Андерс Ослунд погодився з Нємцовим і сказав, що "Вікторові Ющенку треба терміново "забирати" Тимошенко".

"В Україні буде змова, якщо Ющенко "не кінчить" Юлію Тимошенко. Вона утверджує в державі олігархічну політику Віктора Януковича", - заявив він.

На думку Андерса, "весь жах у тому, що більшість нинішніх команд президента вже перейшли на бік Юлії Тимошенко".

"Сьогодні в Україні найменше влади – в генерального прокурора, спікера Верховної Ради й президента країни".

Ослунд також відзначив, що минулого тижня віце-прем'єр Анатолій Кінах провів два дні в Брюсселі, де йому, за словами експерта, у впливових європейських політичних і економічних колах було заявлено, що "дії українського уряду на чолі з Юлією Тимошенко дуже непокоять Захід".

Андерс Ослунд вважається одним із найвпливовіших на Заході фахівців щодо Росії та України. Свого часу він був радником уряду Кучми. Після "касетного скандалу" Андерс Ослунд першим із-поміж впливових західних експертів закликав оголосити бойкот українському президентові, нагадує газета.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування