"Беркут" контролює людей Курочкіна на ринку "Озерка"

Середа, 25 травня 2005, 19:39
У Дніпропетровську продовжується протистояння навколо центрального ринку "Озерка" між власниками ринку та структурами, які представляють бізнесмена Максима Курочкіна, якого оголошено в Україні в розшук.

Близько 50 працівників ТОВ "Гед-Альянс" та представник нової адміністрації ринку "Озерка" Воробйов, який представляє інтереси ТОВ "Регіон-оптсервіс" (що контролюється Курочкіним), продовжують блокування адмінбудинку ринку, вимагаючи зміни керівництва колективного підприємства "Центральний ринок "Озерка".

Протестувальникам протистоять звільнений директор ринку Єфименко та 50 залучених ним працівників ТОВ "Безпека. Охорона. Гарантія". Зараз жодна із конфліктуючих сторін до активних дій не вдається.

На цей час, за словами правоохоронців, "до охорони громадського порядку в місці конфлікту залучено до 90 працівників Дніпропетровського міськуправління внутрішніх справ та 20 працівників спецпідрозділу "Беркут".

Заяв до органів внутрішніх справ від представників конфліктуючих сторін про завдання тілесних ушкоджень не надходило, повідомляє центр громадських зв'язків Дніпропетровської обласної міліції у середу.

Як повідомлялося, в Дніпропетровську вже тривалий час продовжується конфлікт між власниками "Озерки" - колективним підприємством "Центральний ринок "Озерка" (його представляє звільнений директор Єфименко) і ВАТ "Центральний ринок "Озерка" (цю структуру пов'язують з Курочкіним).

Найбільший ринок Дніпропетровської області "Озерка" був проданий в 2004 році компанії "Регіоноптсервіс", яка контролюється Курочкіним.

Результати конкурсу викликали низку критичних зауважень з боку політичних сил і громадськості регіону.

Генеральна прокуратура України 14 лютого 2005 року порушила кримінальну справу за фактом незаконної приватизації посадовцями регіонального відділення Фонду держмайна України ВАТ "Дніпропетровський Центральний ринок".

Читайте також:

Вороги Курочкіна зривають плани Тимошенко?

Курочкін не ховається, а захоплює ринок
powered by lun.ua