Тимошенко не буде мочити під ковдрою

Середа, 25 травня 2005, 19:55
Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко ще раз наголосила, що списку із 29-ти підприємств, результати приватизації яких буде переглянуто, не існує.

Про це вона повідомила у середу під час спільного засідання уряду та комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.

За її словами, "в уряд ці списки не приходили, і взагалі їх в житті не існує".

Тимошенко також зазначила, що сьогодні уряду та власникам підприємств необхідно знайти компроміс. "Давайте знайдемо шлях, який не зруйнує відчуття справедливості у 49 млн. українців і, водночас, забезпечить стабільний розвиток для економіки країни", закликала вона.

Тимошенко також зазначила, що якщо подібний компроміс не буде знайдено, то теперішніх власників металургійних підприємств "буквально порвуть на шматки під час корпоративних конфліктів".

"Ви що, не знаєте, як відбувається переділ", - звернулася Тимошенко з питанням до учасників засідання, в тому числі власників металургійних підприємств. "Якщо вас влаштовує ситуація, коли вас будуть мочити під ковдрою, то уряд не буде у це вмішуватись", - зазначила Тимошенко.

Тимошенко також сказала, що в бюджеті не передбачено жодних коштів від націоналізації чи реприватизації підприємств.

Як повідомлялося, 12 травня Кінах повідомив, що Кабінет Міністрів сформував остаточний варіант списку із 29 підприємств, законність приватизації яких перевірятиметься.

Проте вже 16 травня прем'єр-міністр Тимошенко заявила, що уряду не має і не матиме списку приватизованих підприємств, щодо яких проводитимуться повторні конкурси.

17 травня секретар Ради національної безпеки і оборони Петро Порошенко заявив, що список підприємств для дооцінки існує. "Список є, я цей список бачив", - сказав Порошенко.

Разом з тим, він висловив переконання у тому, що список з 29 підприємств не повинен бути публічним без наявності істотних правових підстав у вигляді присуджень або порушених кримінальних справ.

22 травня у Каневі президент Віктор Ющенко заявив, що список підприємств, які підуть на повторний конкурс приватизації, буде оприлюднений наступного тижня.

УНІАН
powered by lun.ua