Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Радник Ющенка вже не рекомендує "прощатися" з Тимошенко, а називає її кращим "кремлівським другом"

Четвер, 26 травня 2005, 11:07
Радник з економічних питань Віктора Ющенка Борис Немцов заявляє, що він публічно не називав прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко "ворогом української державності" і не говорив, що вона розвалить Україну.

Про це він повідомив в інтерв'ю газеті "Сьогодні" у четвер.

"Я публічно не заявляв нічого такого. Кухонні розмови не треба переказувати. Якщо ми залізатимемо в ліжко один до одного — це недобре, це некрасиво. Є елементарна етика, у себе вдома і своїм друзям я можу говорити те, що я хочу. Це не публічні заяви", сказав Немцов.

В той же час, радник Ющенка називає Тимошенко "головним кремлівським другом".

"Я добре знаю картину — російську і українську, такого щастя, як на обличчах у "кремлівських" зараз, я давно не бачив. Юлія Тимошенко — вже головний "кремлівський друг", вони тут всі злорадно посміхаються, говорять: "Боря, дивись, що вони там виробляють", сказав він.

На питання, що б він робив, знаходячись на місці Тимошенко, він відповів, що "не робив би взагалі нічого, і все було б на підйомі, росла б економіка, прийшли б інвестиції, але ніякого грубого втручання".

За словами Немцова, відразу після революції було багато охочих вкласти гроші в українську економіку, "але побачивши директивні методи уряду, вони призупинилися".

"Юлія Тимошенко — вона ж талановита, розумна людина, ми спілкувалися, я знаю це. Але тут швидше можна привести приклад про ядерну енергію: буває мирний атом, а буває ядерна бомба. Вона сьогодні іноді робить такі речі, які приносять збиток", сказав він.

Також радник Ющенка вважає, що ніякої змови російських нафтотрейдерів відносно України не існувало, на чому наполягала Тимошенко.

"Це бред, повний бред.... Ціни в Києві на бензин такі ж, як і в Москві. І ніхто не влаштовує істерик з приводу змови. Регулювання приводить до дефіциту і чорного ринку".

На запитання, які кроки зробив би Немцов для подолання кризи, він відповів, що "згоден з Ющенком, він зробив все правильно".

Також, за словами Немцова, його пропозиції, які він передав міністру економіки Сергію Терьохіну "з приводу вільної конкуренції не були враховані, а пропозиції з приводу відкриття ринку для іноземних нафтопродуктів — прийняті".

В цілому радник президента оцінює ситуацію в Україні, як "драматичну".

"Я вважаю, що є дуже небезпечні речі. В першу чергу — це спроба переділу власності без будь-яких виразних правил. Друге — спроба "ручного управління" економікою, це викликає зростання інфляційних очікувань", підкреслив він.

Читайте також

Радники Ющенка і Кучми рекомендують "прощатися" з Тимошенко

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування