На Корчинського поновили справу, яку "закрив" Медведчук

Четвер, 26 травня 2005, 13:52
Міністерство внутрішніх справ звернулося до провідних телеканалів з проханням надати наявні у них відеоматеріали стосовно факту захоплення будівлі ЦВК представниками "Братства" Корчинського, що мав місце 23 вересня 2004 року.

Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю МВС.

Як відомо, тоді близько 60 представників "Спілки українців Придністров’я" та Всеукраїнської громадської організації "Братство" на чолі з кандидатом у президенти Дмитром Корчинським упродовж 40 хвилин організували хуліганські дії у приміщенні ЦВК.

Внаслідок цього були побиті та отримали тілесні ушкодження працівники спецкомендатури Управління Державної служби охорони України, які охороняли будівлю ЦВК, повідомляє прес-служба.

За даним фактом Печерським РУ ГУ МВС України в Києві 27.09.2004 року було порушено кримінальну справу за статтею 293 Кримінального кодексу України .

"Однак, за вказівкою з адміністрації президента порушена кримінальна справа була безпідставно закрита. На сьогодні незаконне рішення відмінено. Слідство по цій справі – поновлено", зазначає ДЗГ МВС.powered by lun.ua