Суд залишив Пінчуку завод, який він уже нібито продав

Четвер, 26 травня 2005, 14:17
Господарський суд Києва відмовив Генеральній прокуратурі в задоволенні її позову про визнання незаконним продажу 50%+1 акція Нікопольського заводу феросплавів консорціуму "Придніпров'я".

Таке рішення суд прийняв у четвер, повідомляє "Обком" з посиланням на "Українські новини".

Представники Генпрокуратури не коментують рішення суду.

За словами адвоката консорціуму " Придніпров'я" Сергія Власенка, він вдоволений рішенням суду.

У той же час він сказав, що йому незрозуміла позиція Фонду державного майна, який у судовому процесі погодився з вимогами Генеральної прокуратури.

За словами Власенка, така позиція є непослідовною.

Як повідомлялося, у квітні Генпрокуратура подала позов у Господарський суд Києва з проханням визнати недійсною покупку консорціумом " Придніпров'я " у 2003 році у ФДМ 50%+1 акція НЗФ.

У лютому Печерський районний суд Києва за позовом компанії "Укрэнергосбыт" заборонив " Придніпров'ю" відчужувати приналежні йому 50%+1 акція НЗФ.

У травні 2003 року ФДМ продав " Придніпров'ю" 25% акцій НЗФ за 205 млн. гривень, у серпні 2003 року - ще 25%+1 акція заводу за 205,5 млн. гривень.

До участі в конкурсі з продажу 25% НЗФ не були допущені Приватбанк, Стаханівський і Запорізький заводи феросплавів, компанія "Промінмет" і Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат.

"Придніпров'я" контролюється корпорацією "Інтерпайп", заснованою бізнесменом, депутатом Віктором Пінчуком.

Нещодавно з'явилася інформація, що, можливо, Пінчук продав свій контроль над Нікопольським заводом феросплавів російському олігархові Віктору Вексельбергу, продавши йому дві офшорні компанії, що контролюють завод.

Читайте також:

Пінчук продав феросплавний завод

powered by lun.ua