Червоненко каже, що після того, що він пережив, не чіпатиме Інтернет

Четвер, 26 травня 2005, 16:24
Міністр транспорту та зв'язку Євген Червоненко призупинив дію наказу про реєстрацію інтернет-видань і зауважив, що для приватних сайтів реєстрація буде добровільною.

"Ніхто і нікого з команди Ющенка не буде примушувати реєструватися, тим більше я, який на своєму горбі переніс багато чого", - сказав Червоненко.

"Я вніс пропозицію на 10 днів призупинити дію наказу. Просимо всіх, хто хоче, спілкуватися з різними департаментами Мінтрансу і ми ініціюємо круглий стіл, щоб дур кожного була видна", – додав Червоненко.

За словами міністра, його наказ "повністю прозорий", а для громадського обговорення він провисів місяць на порталі Мінтрансу.

Міністр додав, що цей реєстр сайтів, куди в обов'язковому порядку вноситимуться державні Інтернет-сторінки, потрібен, "щоб кожен громадянин мав доступ до переліку сертифікованих ліків, засобів зв'язку".

Червоненко також зазначив, що "ми багато чого робимо і це багато кому не подобається".

"Мене на "Обкомі" називають "євреєм-фашистом". Я би просив ставитися з повагою і бути стриманими в оцінках. Я нікому нічого не зробив поганого", - додав міністр.

Говорячи про провокацію за участю депутата Держдуми Росії Митрофанова, який звинуватив міністра в хабарництві, то Червоненко сказав, що для її організації до російського політика "зверталися відомі російські люди, зокрема політтехнологи".

"Але наказ ішов з України", - додав він.

"Це хочуть зробити люди, які хочуть, щоб коаліція "Сила народу" розпалася", - зауважив міністр.

Українська правда

Читайте також:

Червоненко оголосив війну Інтернету?powered by lun.ua