Ахметов попросив не кричати в Києві "Свободу Колесникову!"

Четвер, 26 травня 2005, 18:43
ФК "Шахтар" закликав своїх вболівальників, які їдуть на фінальний матч Кубка України з футболу між "Шахтарем" і "Динамо", "відмовитися від використання і розміщення на стадіоні банерів-транспарантів і символіки, що не має відношення до футбольного дійства".

Про це повідомляє донецький сайт "Острів"

У зверненні відзначається, що "протягом останніх декількох років ФК "Шахтар" делегував на фінальні матчі Кубка країни в місто Київ від 25 до 30 тисяч вболівальників.

"Ці відвідування відрізнялися високим рівнем організації і культури вболівання, дотриманням норм громадського порядку вболівальниками", - відзначається в зверненні.

"Висловлюємо сподівання, що не стане винятком у цьому відношенні і майбутній матч із київським "Динамо" 29 травня, на якому планується присутність близько 27 тисяч болільників з Донбасу", говориться в зверненні.

Клуб просить вболівальників "дотримуватися громадського правопорядку у Києві і на шляху проходження, підкорятися встановленим на стадіоні правилам поведінки, у тому числі не використовувати піротехнічні засоби на стадіоні і прилеглих до нього територіях".

"Пам’ятайте, що наша сила і впевненість — у підтримці вболівальників на трибунах. Щиро віримо, що Ви будете емоційно вболівати і переживати разом з нами. Ми, у свою чергу, постараємося показати красивий і сучасний футбол, завоювати бажаний трофей, і виправдати довіру і надії наших вболівальників", відзначається в зверненні до болільників.

Матч відбудеться 29 травня на НСК "Олімпійський" у Києві.powered by lun.ua