Тимошенко на заяви Нємцова згадала про "Службовий роман"

Четвер, 26 травня 2005, 18:49
Прем’єр Юлія Тимошенко вважає недоречними вибачення її першого заступника Анатолія Кінаха, принесені в Москві за дії уряду на бензиновому ринку.

"Дотримання національних інтересів не потребує ніяких вибачень", - сказала Тимошенко.

За її словами, "наступного разу нам треба буде вибачатися за те, що збірна України по футболу виграла у Росії десь, здається, у 1999 році".

Щодо натяків про причетність її соратників, зокрема Михайла Бродського до провокації проти Євгена Червоненка, Тимошенко сказала, що проти уряду ведеться "потужна дискредитаційна піар-кампанія".

"Я не хочу на це звертати увагу. Уряд повинен як танки іти вперед", - сказала прем’єр..

"Якщо реагувати на кожен вопль чи репліку аутсайдерів в політиці, ніколи справу не зробиш. Тому тут уряд стає товстошкірим", - наголосила Тимошенко.

За її словами, вона не помічає "заяви, які роблять політики або за гроші, або щоб попіаритись на чужому рейтингу"

"Я бачила заяви Нємцова й Ослунда. Я згадала фільм "Службовий роман", коли героїня Лії Ахіджакової запитує у героїні Аліси Фрейндліх: "Як вам ці чоботи?" Коли вона сказала: "Боже, як можна це носити?", Ахіджакова відповіла: "Значить треба брати", - сказала прем'єр.

За її словами, "якщо уряд критикують, значить ми робимо все правильно". "Ми руйнуємо колосальні корупуційні метастази, корупційні спайки. І ви хочете, щоб нас не критикували?", - запитала Тимошенко.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...