Сила дотиків до Шуфрича може коштувати посади, а Москаль визнаний непричетним до бомжів

П'ятниця, 27 травня 2005, 11:11
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обіцяє вибачитися і звільнити слідчого, якщо суд доведе невинуватість Бориса Колесникова у справі "Білого лебедя".

Про це Луценко повідомив журналістам у п’ятницю.

Він заявив, що кримінальні справи, коли від співвласника торгового комплексу "Білий лебідь" Бориса Пенчука вимагалися акції, порушувалися ще при попередній владі.

"Це були обстріли, вибухи, але потім це перекваліфіковувалося в "хуліганку". Ну, ось така хуліганська Донецька область!", - зазначив Луценко.

"Я не хочу дискутувати законність затримання Колесникова. Останньою інстанцією є суд, який два рази підтвердив це", - сказав він.

Міністр також сказав, що службове розслідування стосовно порушення недоторканності депутатів при затриманні Івана Різака проводить Генпрокуратура.

"Від результатів залежить, чи будуть люди далі працювати в МВС. Я особисто бачив на плівці, що до нього (Нестора Шуфрича) доторкалися, і це є порушення закону. Наскільки сильно доторкалися – встановить перевірка", - зазначив Луценко.

На питання про закиди Шуфрича на адресу заступника Луценка Геннадія Москаля про баржу з бомжами, яка зникла на Дніпрі, Луценко сказав, що "стосовно цього в МВС проводилося службове розслідування".

"Москаль визнаний непричетним до цієї справи. Він і Шуфрич добре знають один одного по Закарпаттю, і тому так експресивно спілкуються", - сказав Луценко.

"Українська правда"
powered by lun.ua