Луценко виявив, що мільйони Кірпи полетіли до компаньйонів Сівковича?

П'ятниця, 27 травня 2005, 11:26
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що опозиційні діячі, звинувачуючи МВС у репресіях, намагаються прикритися у кримінальних справах.

Про це Луценко сказав журналістам, навівши приклад з перерахуванням 50 мільйонів на аерофотозйомку доріг України від "Укрзалізниці".

"50 мільйонів перераховано – а літаки навіть не злітали! Коли ми подивились на засновників цієї фірми, яка отримала гроші, і разом з якими структурами вони створили інші компанії – стає зрозумілим, що весь цей ґвалт спрямовано на самозахист", - сказав Луценко.

Він додав, що готовий давати свідчення парламентській комісії Віктора Мусіяки з розслідування так званих політичних репресій, але таких запрошень до нього поки не надходило.

За інформацією джерел "УП", гроші на аерофотозйомку були перераховані фірмі "ВІТАІР", яку джерело назвало співзасновником авіакомпанії "ВІТА".

Авіакомпанію "ВІТА", як відомо, пов'язують із депутатом Володимиром Сівковичем.

"Українська правда" звернулася до прес-секретаря Володимира Сівковича за коментарем щодо даної інформації і очікує його отримати найближчим часом.

***

Загалом, за словами Луценка, порушено 147 кримінальні справи, по яких проходять посадовці на рівні голів райадміністрацій, мерів міст і вище.

"Українська правда"
powered by lun.ua