Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Їздити до ЄС з осені не стане легше

П'ятниця, 27 травня 2005, 11:34
Європейський союз не вважає вересень цього року терміном лібералізації візового режиму з Україною.

Так офіційний Брюссель відреагував на відповідні заяви заступника міністра закордонних справ України Валентина Наливайченка, повідомляє "Німецька хвиля".

За словами речниці Європейської комісії із зовнішніх зв'язків Емми Удвін, офіційний Брюссель розглядає осінь лише як бажаний термін початку переговорів про лібералізацію візового режиму з Україною.

"Ми працюємо над цим і сподіваємося, що зможемо розпочати переговори перед самітом "Україна-ЄС" у жовтні. Водночас ми б хотіли побачити прогрес у нинішніх переговорах стосовно угоди про реадмісію між Європейським союзом і Україною", - сказала Удвін.

Таким чином, Брюссель знову наголошує, що майбутнє ліберальнішого візового режиму між Україною та ЄС пов'язане з вирішенням питання про повернення до України нелегалів, які потрапили до Євросоюзу через її територію.

Також "Німецька хвиля" зазначає, що якщо візовий режим колись буде лібералізовано, то йтиметься передусім про спрощену процедуру видачі віз, збільшення термінів їх дії, зменшення консульського збору, також про скасування віз для окремих категорій громадян України, зокрема для студентів та журналістів.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування