Кінах просить не сваритися з Росією

П'ятниця, 27 травня 2005, 15:46
Перший віце-прем'єр Анатолій Кінах закликає припинити політичне загострення навколо україно-російських відносин.

"Україна розвивається як правова демократична держава, а це означає, що влада чітко дотримується принципів верховенства права, захисту інтересів інвесторів і власників, створення сприятливих умов для бізнесу незалежно від напрямку співробітництва - Захід або Схід", - сказав Кінах журналістам у п'ятницю.

Він нагадав про стратегічність україно-російського партнерства.

"Росія - стратегічний партнер для нашої країни, є низка перспективних напрямків співробітництва, зокрема, спільні проекти, створення промислово-фінансових груп і транснаціональних компаній в енергетичному секторі, у сфері транзиту й транспортування вантажів, машино- і авіабудуванні, аграрному й гірничо-металургійному комплексах", - відзначив він.

За словами першого віце-прем'єра, потужний торгово-економічний і інвестиційний потенціал в україно-російських відносинах необхідно тільки зміцнювати й поглиблювати.

Він також висловив упевненість, що "як у Росії, так і в Україні досить мудрості й витримки, щоб, не руйнуючи попередніх досягнень, опираючись на взаємну довіру, нарощувати співробітництво й зміцнювати рівень довіри як між країнами, так і між народами".

Інтерфакс-Україна