Сівкович не коментує, чи пов'язана його авіакомпанія з фірмою із кримінальної справи

П'ятниця, 27 травня 2005, 19:51
Нардеп Володимир Сівкович заявляє, що його фірми не працюють з бюджетними грошима.

Про це ідеться у коментарі Сівковича стосовно можливого зв’язку між його авіакомпанією "ВІТА" і компанією "ВІТАІР", яка фігурує в одній з кримінальних справ.

Зокрема, у п’ятницю глава МВС Юрій Луценко заявив, що авіакомпанії "ВІТАІР" структури Мінтрансу перерахували 50 млн. грн. на аерофотозйомку доріг України, яка так і не була зроблена. Джерела "Української правди" повідомили, що засновником "ВІТИ" є "ВІТАІР".

"Жодна з фірм, якою я коли-небудь керував або підпорядковувалася мені, не працювали з бюджетними коштами. Я неодноразово наголошував, що бізнес і політика – речі несумісні і я дотримуюся цього правила", - сказав Сівкович.

Водночас у повідомленні, стосовно чого Сівкович поширив прес-реліз, йшлося про інше – про зв'язок між засновниками авіакомпаній "ВІТА" та "ВІТАІР".

На прохання прокоментувати цей аспект прес-секретар Сівковича повідомила, що депутат все, що хотів сказати з приводу цих закидів, уже зробив, і більше нічого говорити не буде.

Сівкович також сказав у прес-релізі, що "глибоко обурений непрофесійністю автора повідомлення “Української правда”, бо він написав назву фірми “ВІТАІР” як "Віт-Айр".

Як відомо, у п’ятницю Луценко заявив, що опозиційні діячі, звинувачуючи МВС у репресіях, намагаються прикритися у кримінальних справах. Як приклад він навів розслідування кримінальної справи щодо аерофотозйомки.

"50 мільйонів перераховано – а літаки навіть не злітали! Коли ми подивились на засновників цієї фірми, яка отримала гроші, і разом з якими структурами вони створили інші компанії – стає зрозумілим, що весь цей ґвалт спрямовано на самозахист", - сказав Луценко.

Українська правда

Читайте також:

Луценко виявив, що мільйони Кірпи полетіли до компаньйонів Сівковича?
powered by lun.ua