Помаранчеві остаточно взяли Ощадбанк

П'ятниця, 27 травня 2005, 21:45
Наглядова рада призначила головою правління Ощадбанку Олександра Морозова, який до цього займав посаду голови наглядової ради банку.

Про це повідомив член НР Ощадбанку, керуючий партнер адвокатської компанії "Правіс: Рєзніков, Власенко і партнери" Олексій Рєзников у п'ятницю після завершення засідання ради банку.

Морозов очолює підкомітет комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності. У березні він очолив НР Ощадбанку.

Також за словами Рєзнікова, посада голови правління НР банку залишається вакантною, оскільки відповідно до законодавства голова НР банку не можна займати посаду глави правління банку. Питання призначення на посаду глави НР банку буде розглянуте на засіданні ради, яке заплановано через 1-2 місяця.

Заступником голови НР банку призначено першого помічника президента Олександра Третьякова.

У березні президент Віктор Ющенко змінив членів НР Ощадбанку.

Зокрема, членами ради ВАТ "Державний ощадний банк України" були призначені заступник міністра Кабміну Георгій Берадзе, глава правління Пенсійного фонду Борис Зайчук, глава підкомітету комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності Олександр Морозов (за згодою), Олексій Рєзніков, перший помічник президента Олександр Третьяков, перший заступник мінпалива й енергетики Віктор Тополов, заступник глави Національного банку Анатолій Шаповалов.

Тоді ж були припинені повноваження членів НР Ощадбанку Сергія Гуржія, Олега Дьоміна (голова НР банку), Валентина Коваленка, Сергія Льовочкіна, Володимира Першина, Василя Рогового і Федора Ярошенка.

У березні 2003 року НР Ощадбанку звільнив від обов'язків голови правління Анатолія Шаповалова, призначивши замість нього Миколи Суганяку.

Раніше інформовані джерела в парламенті повідомляли, що серед претендентів на посаду голови правління Ощадбанку розглядається кандидатура голови правління банку "Київська Русь"(Київ) Віктора Братка.

ВАТ "Державний Ощадний банк України" зареєстрований 31 грудня 1991 року Він цілком державний. Його регіональна мережа перевищує 6,6 тис. установ, з яких 3,2 тис. - у сільській місцевості.

Фінрезультат банку в 2004 році знизився на 49,9% - з 2,788 млн. грн. за підсумками 2003 року до 1,396 млн. грн. За даними Нацбанку України на 1 квітня за розміром загальних активів банк займав 7 місце (5,358 млрд. грн.) серед 161 банку, які діють у країні.

Інтерфакс-Україна
powered by lun.ua