ПІСКУН НЕ ДАВ ПОРУШИТИ СПРАВУ ПРОТИ КОЛЕСНИКОВА

Субота, 28 травня 2005, 16:51
Генпрокуратура відмовила Віктору Пенчуку в порушенні кримінальної справи проти колишнього голови донецької облради Бориса Колесникова за обвинуваченням у вимаганні грошей.

Таке рішення було прийнято 26 травня, говориться в повідомленні прес-служби Донецької обласної ради, переданому в "Українську правду".

Як відомо, Колесников обвинувачувався за двома епізодами – за вимаганням акцій ТЦ "Білий лебідь" і за вимаганням грошей.

"Таким чином, прокуратура офіційно підтвердила, що Борис Колесников невинний по одному з епізодів", - підкреслює прес-служба.

Колесников заявив, що має намір заявити на Пенчука в суд і вимагати завести на нього кримінальну справу за статтею 383/2 Кримінального Кодексу "Свідомо неправдивий донос".

"Колесников вважає, що рішення Генеральної прокуратури від 26 травня офіційно підтвердило факт неправди з боку Пенчука", - говориться в повідомленні.

Колесников також сказав: "Якщо Пенчук збрехав по одному епізоду, то чому б слідству не задуматися і не поставити під сумнів епізод так званого вимагання акцій? Що, начальство не дозволяє?"

Колесников буде вимагати зустрічі з генпрокурором Святославом Піскуном, а також наполягає на проведенні ряду слідчий дій, у тому числі й очних ставок.

"Також Колесников просить ще однієї зустрічі з народними депутатами – членами тимчасової комісії Верховної Ради по правах людини, думаючи, що його справа зрушилася з мертвої точки саме після першої зустрічі з ними", - відзначає прес-служба.

"Саме тоді народні депутати змогли безпосередньо переконатися в абсурдності, упередженості і незаконності заведеної кримінальної справи і затримки самого Колесникова", - вважають у донецькій облраді.

Колесников також уточнює, що не став говорити з депутатами про політичне підґрунтя справи тому, що хотів, щоб вони розібралися саме з правовою складовою справи.

"У даному випадку я не буду ховатися за політичні гасла" - заявив їм Колесников. Про те ж, що його справа не носить політичний характер, він не заявляв", - відзначає прес-служба.powered by lun.ua