У Кіровограді знайшовся фальсифікатор, який зник ще під час виборів

Понеділок, 30 травня 2005, 13:18
Кіровоградські міліціонери затримали оголошеного в розшук голову виборчої комісії ТВО №100 Сергія Хільченка за підозрою у фальсифікації президентських виборів 2004 року.

Як повідомили в Центрі громадських зв'язків УМВС України в Кіровоградській області, Хільченка затримали працівники кіровоградського УБОЗу в неділю.

За інформацією управління, Хільчеко підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 158 Кримінального кодексу України (неправомірне використання виборчих бюлетенів, підлог виборчих документів або неправильний підрахунок голосів чи неправильне оголошення результатів виборів).

Як відомо, під час другого туру виборів Хільченко як голова дільничної виборчої комісії номер 93 округу 100 зник із протоколами голосування по виборам президента й виборчими бюлетенями, упакованими в мішки.

Кримінальна справа проти Хільченка була порушена прокуратурою Кіровоградської області 16 грудня 2004 року.

З 29 квітня 2005 року його було оголошено в розшук як обвинуваченого. 4 травня суддя Ленінського суду Кіровограда виніс постанову про затримання Хільченка та доставлення його до зали суду під вартою.

УНІАН

Читайте також:

На 100 окрузі знову розбійні напади. Герої - ті ж самі

Кіровоград. Епіцентр протистояння
powered by lun.ua