Тимошенко - за ковбасу, а Литвин спілкується з космосом

Понеділок, 30 травня 2005, 16:33
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко погоджується забезпечити широкий доступ депутатам до участі в роботі Кабміну.

"Уряд готовий до самої широкої співпраці з парламентом по всіх напрямках", - сказала Тимошенко на спільному засіданні керівників парламентських комітетів і груп з керівниками уряду.

На початку цього засідання спікер Володимир Литвин поскаржився, що ці спільні засідання переслідує "синдром, коли наші консультації наштовхуються на взаємне роздратування".

"У нас є всі підстави зняти цей синдром", додав він.

Натомість прем’єр відзначила злагоджену роботу парламенту й уряду в урегулюванні енергетичної кризи.

Литвин на це зауважив, що нещодавно він був у Житомирській області, де ціна на 95 бензин складає 3,15 гривні.

"Ось бачите, це комплімент в наш спільний бік", - відповіла йому Тимошенко.

"А у Криму ціна 3,50", - відповів їй Литвин.

"Ну тут нам ще треба попрацювати", - усміхнулась йому Тимошенко.

Прем’єр пообіцяла винести наступного тижня на розгляд парламенту бюджетну резолюцію, яка буде розглядатися у середу на засіданні уряду за участю президента.

Також вона звернулася до парламентарів з проханням першочергово розглянути законопроекти щодо вступу України до СОТ, тарифного кодексу та комплексної програми будівництва житла.

Також вона висловилась за законодавче врегулювання управління державними частками в приватизованих підприємствах.

"Ми з новим головою Фонду держмайна маємо амбіції розглянути той хаос, який там існує. Бо сказати, що там існує розкрадання, – це нічого не сказати", - зазначила прем’єр.

На закид депутатів-соціалістів щодо врегулювання ситуації на ринку м'ясопродукції, Тимошенко закликала вносити свої пропозиції. "Уряд - за ковбасу. Особливо українську", - сказала прем’єр.

У той же час Литвин зазначив, що майбутня криза може відбутися у цукровій галузі.

"Мені тут люди, які спілкуються з космосом, кажуть, що на черзі цукрова криза", - сказав Литвин. На що Тимошенко йому зауважила: "Може люди, які спілкуються з космосом, вам одразу скажуть, хто її замовник й організатор?"

На початку спільного засідання спікер та прем’єр привітали міністра культури та туризму Оксану Білозір з днем народження, подарувавши великий букет троянд і невелику червону коробочку. Що було в ній - невідомо, але зазвичай в таких коробках дарують годинники або дорогоцінності.

"Українська правда"


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування