Сацюка обікрали. Він підозрює, що Піскун шиє на нього справу

Понеділок, 30 травня 2005, 18:54
Офіс екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка був зламаний невідомими в ніч на 27 травня.

Про це повідомляє видання "Україна кримінальна".

"Найбільше зловмисників цікавили носії інформації: записні книжки, робочі щотижневики, жорсткі диски комп'ютерів, мобільні телефони. Дорогими картинами злодії нехтували", - відзначає видання.

На думку самого Сацюка, зі зломом офісу розпочато "чергову спробу незаконними методами одержати будь-який компрометуючий мене матеріал".

"А так само, як і можливість підкинути мені щось незаконне. Ці дії я розцінюю, як пряме продовження політичної розправи наді мною", - відзначив екс-заступник глави СБУ.

Він згадав, як проти нього намагалися безуспішно порушити кримінальну справу через наказ президента Кучми про його звільнення з СБУ й перехід на роботу в парламент, а також за фактом незаконного присвоєння військових звань.

За словами Сацюка, в активі генпрокурора Піскуна залишився "тільки один "козир" - справа про отруєння Віктора Ющенка. "Схоже, саме цю карту Святослав Михайлович вирішив, нарешті, розіграти. Спробувавши будь-яким способом "розкрутити" цілком підходящого, на його думку, на цю роль Володимира Сацюка", - вважає він.

"Задум нехитрий: із шумом і під будь-яким приводом провести арешт, на прес-конференції переможно проголосити імена чергових "злодіїв". І, тим самим, продовжити своє перебування в посаді генпрокурора. Адже це траплялося вже не раз... Брудній грі ГПУ підіграють і мої політичні опоненти - переконуючи президента в моїй причетності до отруєння", - відзначив Сацюк.

При цьому екс-заступник Ігоря Смешка розділив його думку, висловлену ним газеті "Факти", про те, що увагу Ющенка в історії з отруєнням хтось навмисно відволікає від інших версій замаху на його життя.

"І намагається створити в президента ілюзію, що перспективною є саме ця - отруєння вечерею на моїй дачі. Можливо, тим самим щирі винуватці використають свій шанс залишитися в тіні", - відзначив він.

Сацюк також розкритикував роботу Генпрокуратури, відзначивши, що її керівник ще в "кучмівські часи здобув собі "славу" квазі-Вишинського".

"Збільшена активність правоохоронців особливо сумно виглядає на тлі явного небажання заново розслідувати резонансні злодіяння минулих років: від розкрадання ЧМП до вбивства Вадима Гетьмана. Схоже, ці справи вже "списали": навіщо ворушити минуле? Генпрокуратура отут "пасе задніх", - відзначив Сацюк.

"Справа Гонгадзе? Здається, саме цю справу обіцяв у рекордний термін розкрити Святослав Піскун? На жаль, отут теж проблеми. А невеликі просування в розкритті цієї справи стали можливі лише завдяки діям співробітників СБУ (у період керівництва спецслужбою Смешка) і МВС (у перші тижні роботи Луценка)", - додав він.

Раніше сайт "Україна кримінальна" був проектом журналіста Олега Єльцова. Торік він, за деяким даними, продав його Володимиру Сацюку.
powered by lun.ua