Піскун залишив Колесникову всі обвинувачення. Донецька облрада помилилася?

Понеділок, 30 травня 2005, 19:57
Генпрокуратура України заявляє про те, що в кримінальній справі щодо колишнього голови Донецької обласної ради Бориса Колесникова залишилися ті ж обвинувачення, що були раніше.

"Ті обвинувачення, що були пред'явлені раніше, залишилися в тому ж обсязі", - сказав у понеділок начальник прес-служби Генпрокуратури Олексій Бебель, коментуючи заяву прес-служби Донецької облради про відмову генпрокуратури порушити кримінальну справу проти Колесникова за фактом вимагання грошей.

Разом з тим керівник прес-служби не став уточнювати епізоди кримінальних справ, за якими обвинувачується колишній глава облради.

Раніше прес-служба Донецької облради поширила повідомлення про те, що "прокуратура офіційно підтвердила, що Колесников не винен по одному з епізодів".

За твердженням прес-служби, "Колесников вважає, що рішення генпрокуратури від 26 травня (нібито про відмову в порушенні кримінальної справи проти Колесникова за фактом вимагання грошей) офіційно підтвердило факт неправди з боку Пенчука (потерпілого в справі Колесникова)".

Як повідомлялося, Колесников був затриманий 6 квітня. Йому пред'явлене обвинувачення по ст. 189, частині 4 Кримінального кодексу - вимагання передачі чужого майна з погрозою вбивства. Санкція по цій статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Справа стосується акцій донецького торгового центра "Білий лебідь", представники ряду власників якого заперечують факти вимагання. Один з потерпілих у справі, колишній директор торгового центру "Білий лебідь" Борис Пенчук стверджує, що він і його родина були змушені продати за безцінь акції центру під погрозою смерті.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте також:

Піскун не дав порушити справу проти Колесникова

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування