10 мільйонів від "Євробачення" Стецьків пустить на ведучих для УТ-1?

Вівторок, 31 травня 2005, 12:21
Керівник НТКУ Тарас Стецьків пропонує спрямувати 10 мільйонів гривень, які Україна зекономила на проведенні пісенного конкурсу "Євробачення", на реорганізацію УТ-1, на основі якого планують створювати громадське телебачення.

Про це він заявив на зустрічі з журналістами у Львові, повідомляє "Німецька хвиля".

З цією пропозицією, за словами Стецьківа, він звертатиметься до Кабінету міністрів.

Кеерівник НТКУ каже, що за попередніми підрахунками, для створення якісного телебачення європейського зразка із сучасним обладнанням потрібно три мільйони доларів.

На його думку, зекономлені оргкомітетом "Євробачення" гроші можна використати для оплати праці відомих журналістів, яким запропоновано роботу на каналі.

"Нам потрібні знакові постаті, хороші ведучі ток-шоу. Імена та обличчя, яких український народ впізнає одразу. Тільки на таких засадах ми зможемо сформувати конкурентоздатне телебачення", - сказав Стецьків.

Водночас, за словами голови НТКУ, відповідне тестування засвідчило, що лише половина журналістів, які працюють на УТ-1, професійно придатні.

Стецьків також сказав, що збирається залучати спонсорські кошти для придбання нових фільмів та зйомки українських серіалів.
powered by lun.ua