Порошенко знову випереджає Тимошенко з візитом

Вівторок, 31 травня 2005, 19:56
Секретар Ради національної безпеки й оборони України Петро Порошенко 8-9 червня відвідає Францію.

Про це він повідомив в інтерв'ю журналістам після зустрічі з послом Франції в Україні Філіпом де Сюременом у вівторок.

"Місяць червень у Франції - український. Відбудеться мій візит, візит Юлії Володимирівни, і в червні у Франції побуває президент України Віктор Ющенко", - сказав Порошенко.

За словами секретаря РНБО, він зустрінеться зі своїм французьким колегою, проведе зустріч у сенаті, в апараті президента Франції.

"Ці зустрічі відбудуться на тлі бурхливих подій, що сьогодні відбуваються у Франції", - сказав Порошенко, додавши, що призначений у вівторок прем'єр-міністр Франції Домінік де Вільпен "дуже добре знає ситуацію в Україні".

Секретар РНБО підкреслив, що майбутні візити представників українського керівництва сприятимуть поліпшенню інвестиційного клімату в Україні.

Він також повідомив, що під час зустрічі обговорюватимуться питання отримання Україною статусу країни з ринковою економікою.

Порошенко нагадав, що на рівні міністрів закордонних справ Франції й України вирішене питання про спрощення процедури одержання віз для журналістів, політиків, представників культури.

У свою чергу посол Франції в Україні Ф. де Сюремен відзначив, що Україна і Франція працюють в атмосфері повної відкритості. "Три таких важливих візити в короткий проміжок часу є дуже значним і виразним жестом", - сказав він.

Посол відзначив, що Україна у Франції є "модною країною" і гарантував, що всі прийоми здійснюватимуться на високому рівні.

"Відносини між нашими країнами досягнуть нового імпульсу. Це стосується як політичної, так і економічної сфери. Усе робиться для інтенсифікації нашого співробітництва", - заявив Ф. де Сюремен.

Як відомо, 12-14 червня до Франції їде прем'єр Юлія Тимошенко. Раніше Порошенко раптово випередив її з візитом до Москви.

Інтерфакс-Україна

Після зриву візиту Тимошенко в Москву їде... Порошенко

Тимошенко поїде до французів, незважаючи на звільнення колеги

У Парижі в Тимошенко буде приватна вечеря з невідомимpowered by lun.ua