Ющенко поговорив з Литвином і депутатами про клімат

Понеділок, 13 червня 2005, 13:48
Президент України Віктор Ющенко провів зустріч зі спікером Верховної Ради Володимиром Литвином і керівниками парламентських фракцій.

Про це повідомив, відкриваючи засідання погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп, перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк.

Він відзначив, що Литвин спізнюється на початок засідання погоджувальної ради, оскільки він знаходиться на зустрічі з президентом.

В інтерв'ю журналістам лідер фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко повідомив, що він теж сьогодні був на зустрічі в Ющенка.

За словами Мартиненка, глава держави стурбований деякими процесами, що відбуваються в державі.

Він підкреслив, що президента не може не цікавити рівень інвестиційного клімату в Україні, а також шляхи перетворення української економіки в більш привабливу.

За словами депутата, саме про це сьогодні йшла мова на зустрічі з президентом.

Мартиненко повідомив, що на поточному пленарному тижні Верховна Рада не планує розглядати питання про призначення віце-спікера.

За його словами, фракцію "Наша Україна" це питання турбує найменше, оскільки є низка важливих законопроектів, які необхідно прийняти в невідкладному порядку.

"Буде на одну людину більше в президії - це краще, але повірте - для нашої фракції це не є таким завданням", - сказав він.

Він також повідомив, що на поточному тижні депутати будуть працювати доти, поки не ухвалять рішення щодо всіх законопроектів, винесених на порядок денний.

Таке рішення, за його словами, було ухвалено на погоджувальній раді керівників депутатських груп і фракцій у понеділок.

Мартиненко відзначив, що в даний час на порядку денному стоїть дуже багато питань, які відкривають шлях Україні для її вступу до Світової організації торгівлі.

Ліга
powered by lun.ua