Щоб очолити список партії, Ющенко писатиме заяву про відмову від президентства?

Понеділок, 13 червня 2005, 16:37
Лідер Української народної партії Юрій Костенко вважає "помилкою" ініціативу, щоб президент Віктор Ющенко очолив передвиборчий список "Народного Союзу Наша Україна".

Про це він сказав в коментарі львівським журналістам, повідомляє прес-служба УНП.

"Юридично це неможливо. Тому що кандидат у народні депутати Віктор Ющенко перш, ніж його буде зареєстровано в Центральній виборчій комісії, повинен написати заяву: "У разі обрання мене народним депутатом, я складаю з себе повноваження президента України", - зазначив Костенко.

На думку лідера УНП, якщо глава держави вчинить у такий спосіб, то його крок викличе несприйняття у суспільстві.

"Я уявляю, що люди, особливо ваш патріотичний регіон, будуть думати про такого президента", - сказав депутат.

Він додав, що "використання Віктора Андрійовича як локомотива для політичної сили, яка несформована, означає просто-напросто торгувати політичним портретом Віктора Андрійовича Ющенка".

"Уявіть собі ситуацію, коли політичний лідер партії на виборах отримає менше, ніж кандидат у президенти Ющенко на виборах 2004 року. Що це буде означати з точки зору формування політики у майбутньому парламенті й у майбутньому уряді?", - зауважив депутат.

Костенко вважає, що така ініціатива - "величезна помилка тих, хто штовхає Віктора Андрійовича на такі речі". "Але я переконаний, що Віктор Андрійович як мудра людина не допустить саме таких політичних помилок", - підсумував він.

Читайте також:

Томенко не довіряє Ющенку лідерство в НСНУ і вірить у прем'єрство Тимошенко до виборів

Томенка запідозрили в розколі трійки Ющенко-Тимошенко-Литвин?

Литвину у "Нашій Україні" теж радять вийти з партії

ЛИТВИН ПРОТИ, ЩОБ ЮЩЕНКО ОЧОЛЮВАВ СВОЮ ПАРТІЮ
powered by lun.ua