Сацюка розшукують за підробку і використання підроблених документів

Понеділок, 13 червня 2005, 20:28
Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка по трьом статтям кримінального кодексу – зловживання службовим становищем, службова підробка і використання підроблених документів.

Як повідомляє прес-служба генпрокуратури, справу порушено за статтею 364, частина 3 (зловживання службовим становищем, що призвело до важких наслідків), статтею 366, частина 2 (службова підробка, яка призвела до важких наслідків) і статтею 358, частина 3 (використання свідомо підробленого документа) Кримінального кодексу.

По справі винесено постанову про залучення його як обвинувачуваного по зазначених статтях. До суду внесене подання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту і отримано дозвіл суду на його затримання.

Зараз Сацюк оголошений у розшук, здійснення якого доручено Службі безпеки.

Минулого тижня генпрокурор Святослав Піскун повідомив, що Сацюк оголошений в розшук за вчинення тяжкого злочину.

Колишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко заявляє про те, що колишній перший заступник глави СБУ Володимир Сацюк перебуває за межами України, а розшукують його у справі, не пов'язаній з отруєнням президента Віктора Ющенка.

У 2003-2004 роках Сацюк працював першим заступником голови СБУ. До цього він був депутатом Верховної Ради, і його депутатські повноваження були припинені Апеляційним судом Києва в зв'язку зі суміщенням роботи в парламенті й у СБУ.

Інтерфакс-Україна

Читайте також

САЦЮКА ОГОЛОСИЛИ В РОЗШУК, А СМЄШКО ПОТРАПИВ У СПРАВУ

СБУ не труїла Ющенка, але Сацюка в Україні немаєpowered by lun.ua